Karel Laštovka (1938-1986)

Mystický motiv

litografie, 21 x 15,1 cm, sign. PD , 30/80

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

ID: 221785

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:25

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)