Jiří Kubíček (1930)

Ptáček

litografie, 1988, 51,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, autorský tisk

žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

ID: 221836

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:35

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)