Cyril Chramosta (1908-1992)

Výlov rybníka

litografie, 12,5 x 26,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, rám, č. 128/200, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky

žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

ID: 224251

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:30

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)