Kytice ve váze

olej, karton, 50 x 34 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, na rámu poškození

ID: 225416

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 23:06

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu