Miroslav Holý (1897-1974)

Parník

litografie, 1951, 31,5 x 43 cm, sign. PD MHolý 51, č. 8/60

ID: 226266

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 12:10

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID5078 Historie příhozu