Miroslav Holý (1897-1974)

Jaro na Cibulce

litografie, 1955, 28 x 37,5 cm, sign. PD MHolý 55, zkušební tisk

ID: 226268

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 12:15

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu