Jindřich Stehlík (1905-1991)

Zima na vsi

olej, karton, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD J. Stehlík, rám

žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

ID: 226554

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2018 16:25

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)