Ladislav Hájek (1907-?)

Z Belvederu

litografie, 1982, 32,7 x 25,3 cm, sign. PD Lad. Hájek 1982, 120/170

žák prof. C. Steinera ve Vídni

ID: 226693

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:14

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu