Miloslav Troup (1917-1993)

PF 1963

litografie, 1962, 17,5 x 12 cm, značeno v desce PD Troup

studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

ID: 226856

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:57

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu