Emil Kotrba (1912-1983)

Vlk (Ex libris Václav Grégr)

litografie, 1961, 3,2 x 1 cm, sign. DU Emil Kotrba 1961

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 227030

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:02

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu