Jiří Táborský

Madona s dítětem

olej, plátno, 1951, 50 x 60 cm, sign. PD J. Táborský 1951, rám, vzadu věnování: Oldovi z přátelství věnuje Jirka Táborský

ID: 227399

Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:42

Aktuální cena: 750 CZK (30 €)