Josef Beran (1916-1989)

Můstek přes řeku

olej, karton, 1950, 39,5 x 52,5 cm, sign. LD Josef Beran 50

ID: 227663

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2018 13:00

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)