Jiří Vedral

Pohled na Pražský hrad z Karlova mostu

tuš, akvarel, papír, 2007, 29,5 x 41,8 cm, sign. LD Ji Vedral 2007, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír

ID: 228153

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 23:38

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)