Antonín Homolka (1909-1964)

Akt dívky

litografie, 26 x 34,5 cm, sign. PD Antonín Homolka, rám, mírně zvlněný papír

žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

ID: 228593

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2019 16:25

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu