Loď

olej, plátno, 35 x 70 cm, rám

ID: 228694

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 16:25

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)