Františk Sylva Toman (1886-1942)

Podzimní krajina

olej, karton, 50 x 68 cm, sign. LD Fr. Sylv. Toman, rám, na rámu drobná poškození

ID: 229158

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 23:22

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)