Radim Malát (1930-1997)

Radar II.

olej, sololit, 1966, 49 x 52 cm, sign. DU Malát 66, rám, při okrajích drobná poškození, na rámu drobné oděrky

Provenience: z pozůstalosti autora

ID: 230954

Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:11

Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)