Ivan Komárek (1956)

Trojice

litografie, 2009, 23 x 32 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 73/100

ID: 231068

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 19:06

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)