olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, sign. PD Rott, zvlněno

ID: 231303

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 29. 08. 2019 14:48

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)