olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, sign. PD Rott, zvlněno

ID: 231303

Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:47

Aktuální cena: 450 CZK (18 €)