Michaela Lesařová Roubíčková (1949)

Flétnistka

litografie, 15,6 x 13,2 cm, sign. PD Michaela, pasparta, č. 59/200

žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

ID: 231310

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:51

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)