Jablko

litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky

ID: 231311

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 20. 11. 2019 15:52

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)