Rastislav Michal (1936)

Z kampy I.

litografie, 20,5 x 11 cm, sign. PD Michal, 98/99

žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

ID: 231475

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:08

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu