Bohumil Ullrych (1893-1948)

Koupání

olej, plátno, 1935, 19,7 x 24 cm, sign. LD B. Ullrych 35, papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem

ID: 232695

Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:32

Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)