Vojtěch Sedláček (1892-1973)

Cikáni na vsi

litografie, 1967, 38 x 58 cm, sign. PD VojtSedláček 67, rám, lehce zažloutlý papír

ID: 233098

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 08. 2019 20:22

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu