Karel Černý

Kytice s kopretinami

olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. PD KČerný, rám

ID: 233250

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:41

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu