Jiří Načeradský (1939-2014)

Postavy

litografie, 2010, 55,5 x 73 cm, sign. DU Jiří Načeradský 2010

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 233468

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 17:21

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)