Jiří Načeradský (1939-2014)

Modrá dvojice

litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 233469

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 17:22

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)