Marek Rozehnal (1982)

Variace na gotiku

kombinovaná technika, papír, 41,5 x 29,8 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír

Provenience: z ateliéru autora

soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

ID: 234415

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2019 19:12

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)