Lubomír Štefka (1938)

akvarel, papír, 1985, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 85

ID: 234450

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:07

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)