František Vlach (1941)

Ošklivá hra

litografie, 1996, 53,5 x 42,5 cm, sign. PD Vlach 96, autorský tisk

studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

ID: 234480

Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:37

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu