Jaroslav Valečka (1972)

Molo

litografie, 33 x 52,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 55/100

ID: 234482

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:39

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu