Helena Wernischová (1942)

Bestiář

akvarel, tuš, koláž, papír, 1998, 29 x 42,5 cm, sign. DU Wernischová 1998

studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů

ID: 234487

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:44

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu