D. Pilinsky

Pradleny

olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám

ID: 236040

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:37

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu