D. Pilinsky

Zima

olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám

ID: 236041

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:36

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu