Jan Rambousek (1895-1976)

U továrny

litografie, 13,1 x 21,3 cm, sign. PD Jan Rambousek

ID: 237532

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 21:16

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)