MICL (1969)

Dva sloni nad hladinou

litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 19/69

absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida

ID: 237615

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 18:35

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)