Emil Spáčil (1891-?)

Potrét staříka

olej, karton, 1949, 24 x 16 cm, sign. PD Spáčil Emil 49, rám

soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

ID: 237835

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:41

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)