Jiří Mádlo (1934-2008)

Žirovnice

litografie, 1968, 20 x 26,7 cm, sign. PD J. Mádlo 68, na zadní straně popsáno autorem: město Žirovnice, okres Pelhřimov, skvrny na papíře

žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

ID: 239204

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:34

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu