Milan Entler (1948)

Strahovský klášter

litografie, 7,1 x 12,6 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk

ID: 239255

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:09

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)