Alois Jalovecký

Lesní potok

olej, karton, 24,5 x 35 cm, sign. PD Al. Jalovecký, mírně zašpiněná malba

ID: 1264

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:05

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)