Jaroslav Krcal (1945)

litografie, 67 x 52 cm, sign. DU Jar. Krcal, rám, autorský tisk, na rámu oděrky

Antiqari.at Radhošťská

ID: 1331

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:57

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)