J. Leiva

Italská ulička

akvarel, papír, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU J. Leiva, rám, na rámu drobná poškození

ID: 1365

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:43

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu