Čeněk Kvíčala (1890-1956)

studoval večerně UMPRUM v Praze, navštěvoval denní školu malíře K. Reisnera, od 1909 studoval u prof. B. Roubalíka a V. Bukovace a na grafické speciálce u M. Švabinského na AVU v Praze

Emil Pollert

litografie, 1929, 35,3 x 27 cm, sign. PD Čen. Kvíčala 20 a DU Emil Pollert 26/10 29, rám, orig. lit. č. 8, portrét zpodobuje významného operního pěvce, herce a režiséra Emila Pollerta, vl. jm. Emila Poppera (1877-1935), na zadní straně popsáno

studoval večerně UMPRUM v Praze, navštěvoval denní školu malíře K. Reisnera, žák prof. B. Roubalíka a V. Bukovace a M. Švabinského na AVU v Praze

ID: 1395

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 19:01

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)