Emil Kotrba (1912-1983)

Dívka s věnečkem (Ex libris Jiří Siblík)

litografie, 9,2 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 1398

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 18:59

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)