Vytrvalci
lept, 24,6 x 33,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 3/15, vzadu pozůstalostní razítko, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora
ID: 19013
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:46
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu