Běžci
linoryt, 20,5 x 36,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 12/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora
ID: 19024
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:43
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu