V chumlu
litografie, 1992, 59,4 x 48,5 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1992, autorský tisk
žák E. Weidlicha
ID: 19103
Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:10
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu