Levitace
litografie, 1998, 54 x 43,3 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1998, autorský tisk
žák E. Weidlicha
ID: 19104
Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:09
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu