Co tě žere performere?
litografie, 2000, 54 x 43,2 cm, sign. DU Zdeněk Netopil
žák E. Weidlicha
ID: 19107
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:08
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu