Ladislav Zívr (1909-1980)

Tvar

tuš, akvarel, papír, 1979, 45,5 x 33 cm, sign. PD Zívr 1979, rám

žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

ID: 19418

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

DRAŽBA UKONČENA:
22. 12. 2016 23:44

Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)